Podívejte se na obsah

VIZE AUTONOMNÍ MOBILITY CITROËN

Nové pojetí městské mobility

CITROËN přichází s kreativním řešením pro plynulejší a příjemnější městskou dopravu, která bude lidem bližší: nový koncept variabilní, veřejné a sdílené mobility pro každého. To je základ vize autonomní mobility CITROËN.

URBAN COLLËCTIF

Citroën, accor a jcdecaux společně představují svou vizi autonomní městské mobility pro každého

Společnosti CITROËN, Accor a JCDecaux zakládají vizionářský tým: uskupení nazvané příznačně Urban Collëctif si klade za cíl zahrnout komfort a vybrané služby do městské dopravy. Výsledkem je zcela nový koncept mobility, který staví na platformě CITROËN SKATE. Ta v kombinaci se 3 nástavbami přináší 3 unikátní a specializované projekty: salónek Sofitel En Voyage, posilovnu Pullman Power Fitness a dopravní prostředek JCDecaux City Provider.

SOFITEL EN VOYAGE

Výjimečná kvalita a exkluzivní služby

Mobilní salónek Sofitel En Voyage je prosklený objekt s luxusně zařízeným interiérem, který poskytuje nebývalý komfort. 
CITROËN X ACCORD

Útulný důmyslně zařízený prostor

Sofitel En Voyage umožní přepravu dvou až tří osob ve výjimečném pohodlí. Funguje jako mobilní luxusní salónek. Po celou dobu jízdy si cestující mohou vychutnávat jedinečnou pohostinnost salónku Sofitel vycházející z dlouholeté zkušenosti v oblasti hotelových služeb: sofistikovaný zážitek z dopravy ve francouzském stylu.

PULLMAN POWER FITNESS

Sportování během dopravy

Pullman Power Fitness nabízí jedinečný zážitek kombinující sport, hudbu a nebývalé zážitky. 
CITROËN X ACCORD

Futuristická atmosféra

Nástavba Pullman Power Fitness je speciální skleněná kapsle. Virtuální trenér ve formě hologramu komunikuje se sportovcem a zodpovídá dotazy týkající se cesty. Klient má při cvičení zajištěn výhled na vnější okolí. Energie vynaložená na rotopedu nebo veslařském trenažéru pomáhá dobíjet baterie platformy CITROËN SKATE.

JCDECAUX CITY PROVIDER

Inovativní služba městské mobility dostupná všem

JCDecaux City Provider je mobilní autobusová nástavba, která rozvíjí a zkvalitňuje tradiční veřejnou dopravu. 
CITROËN X JCDECAUX

Nadčasovost pro více pohodlí a prostoru

JCDecaux City Provider se vyznačuje čistými tvary, nadčasovostí a střízlivým stylem. Dopravní prostředek je pohodlný a prostorný. Až 5 osob může cestovat v otevřeném, příjemném a světlém prostoru s výborným výhledem na město. Uvnitř mají cestující k dispozici madla a zásuvky USB pro nabíjení přenosných zařízení. Rovněž jsou zde dvě obrazovky s interaktivními mapami, jedna uvnitř a jedna zvenčí.

CITROËN SKATE

Palubní technologie pro kvalitnější městskou mobilitu

CITROËN SKATE je navržen pro městskou mobilitu budoucnosti. V závislosti na přidružených službách zajistí soukromou či veřejnou dopravu, která využívá vyhrazené pruhy městských center a umožní tak plynulou a optimalizovanou mobilitu. Zahrnuje veškeré technologie potřebné pro autonomní elektrickou jízdu: baterii, elektromotor, radar, lidar atd. Jeho maximální rychlost je omezena na 25 km/h a je určena výhradně do města.

CITROËN ADVANCED COMFORT®

Inovace pro ještě větší pohodlí

CITROËN SKATE je vybaven odpružením s pohyblivými hydraulickými dorazy, které poskytují nesrovnatelný komfort jízdy a zajišťují pohodlné a bezproblémové umístění nástaveb. 

CITROËN je synonymem komfortu bez ohledu na typ vozu.

REVOLUČNÍ KOLA 

Z dílny goodyear

Společnost Goodyear vyvinula speciální všesměrová kola Eagle 360, která se skládají ze speciálním pneumatik a malých elektromotorů. Tato inovativní kola zajistí robotovi naprostou volnost pohybu v úhlu 360°. 

OPEN-SOURCE

Neomezený počet nástaveb pro různé účely

Zpracování podvozku CITROËN SKATE umožňuje osazení jakékoli kompatibilní nástavby, která splňuje technické specifikace společnosti CITROËN.