Podívejte se na obsah
Philosophie

INSPIRED BY YOU

Již od roku 1919 projevuje CITROËN svou neskonalou odvahu a kreativitu s jediným cílem: zpřístupnit automobily široké veřejnosti a zkvalitnit každodenní život, a proto se inspiruje vašimi potřebami. CITROËN se díky tomu stal velmi populární značkou, která inovuje a přitom zůstává věrná svým zásadám. Její inspirace je vidět všude od prvního vozu až po novinku v podobě Ami. Tento 100% elektrický vůz je dostupný všem a stejně jako tomu bylo v minulosti, přináší opět revoluci v dopravě.

JEDINEČNÝ STYL A OSOBITOST

Design vozů CITROËN upoutá na první pohled. Harmonicky snoubí jedinečnost s jednoduchostí, jak s oblibou říká Pierre Leclercq, designový ředitel značky. CITROËN vyvíjí další a další jedinečné vozy, které odkazují na kultovní modely, a zároveň neustává v inovacích pro ještě vyšší zážitky z jízdy.

MAXIMÁLNÍ PŘIZPŮSOBENÍ

Protože CITROËN věnuje maximální pozornost vašim přáním a potřebám, nabízejí vozy s dvojitým šípem ve znaku mnoho možností přizpůsobení. CITROËN umožňuje navrhnout si vůz, který se k vám bude hodit. Vybírat můžete z široké škály barev karoserie i dvoubarevného provedení v kombinaci s exkluzivními barevnými pakety. Rovněž interiér je dostupný v různých variantách. Pořiďte si jedinečný vůz přesně podle svých představ!

PROGRAM CITROËN ADVANCED COMFORT®

CITROËN již od svého založení v roce 1919 navrhuje vozy, které se řadí mezi špičku s ohledem na cestovní komfort. Společnost v současnosti staví na 4 hlavních pilířích programu Citroën Advanced Comfort®: pohodlí, praktičnost, elegance a inovativní technologie.

PRAKTICKÉ TECHNOLOGIE

CITROËN dodává do svých vozů širokou škálu asistenčních systémů řízení, které zvyšují bezpečnost provozu a komfort jízdy. Nabízí rovněž řadu konektivních služeb, které usnadňují cestování a poskytují více jistoty. Co se pohonu týče, nabídka se rozšiřuje o 100% elektrické a plug-in hybridní vozy.

VÁŠ NÁZOR NÁS ZAJÍMÁ

Na stránkách Citroën Advisor se můžete online a zcela transparentně podělit o své názory na prodejní místa a servisy CITROËN, hodnotit můžete i samotné vozy či jednotlivé prodejce. Společnost CITROËN vám nepřetržitě naslouchá.