Podívejte se na obsah

SERVISNÍ SLUŽBY CITROËN

Autorizovaní opravci CITROËN se nesoustředí pouze na běžné kontroly nebo opravy. Vašemu vozu zajistí údržbu v pravém slova smyslu. Síť autorizovaných opravců CITROËN s velkým množstvím mechaniků po celé ČR poskytuje širokou škálu doprovodných služeb, které usnadní každodenní provoz. Získáte přístup k servisním úkonům a speciálním programům přizpůsobeným vašim potřebám i vašemu rozpočtu, nadstandardním poprodejním službám a jednodušší organizaci, abyste se mohli v naprostém pohodlí vydat na cesty.

SERVIS CITROËN

Využijte dlouholetých zkušeností profesionálů, kteří jsou základem servisní sítě CITROËN.
Prostřednictvím aplikace MyCITROËN budete upozorněni, že je čas na pravidelnou prohlídku dle servisního plánu výrobce nebo na určitý servisní úkon. Také zde můžete nahlížet do své servisní knížky.

Síť autorizovaných opravců nabízí komplexní, rychlou a cenově příznivou údržbu vozů CITROËN.

Zarezervujte si termín v servisu online a vyžádejte si předběžnou kalkulaci, abyste získali představu o ceně.

Můžete si rovněž nechat vůz zkontrolovat před povinnou technickou kontrolou nebo využít stálou nabídku praktických servisních programů.
S vozem CITROËN můžete za všech okolností jezdit bez obav!

 

SERVISNÍ PROGRAMY PRO KAŽDÉHO

Aby autorizovaní opravci CITROËN zajistili nejlepší údržbu vašeho vozu, nabízejí speciální servisní programy all-inclusive zahrnující náhradní díly i práci. CITROËN se přizpůsobí vašim potřebám, od jednoduchých servisních úkonů až po výměnu oleje, kontrolu před povinnou TK nebo například výměnu stěračů nebo čelního skla.

 

EXKLUZIVNÍ SLUŽBY CITROËN

CITROËN se snaží vyhovět veškerým potřebám, a proto nabízí exkluzivní služby, které usnadní údržbu vašeho vozu. Patří mezi ně např. služba Videocheck.

Vyzkoušejte tyto nové služby ještě dnes a usnadněte si údržbu svého vozu.

 

NOVÝ ROZMĚR S MY CITROËN

S aplikací MyCITROËN, která je k dispozici pro telefony se systémem iOS a Android, můžete využívat širokou škálu služeb, které zjednoduší údržbu vašeho vozu CITROËN. Zasílá vám upozornění na termíny servisních prohlídek vašeho vozu CITROËN. Můžete si v ní online rezervovat termín servisu a sledovat nabídky vašeho autorizovaného opravce, a to vše přímo z domova. Najdete zde také nabídky společnosti CITROËN a jejích partnerů, VIP pozvánky a předpremiérové testy. Neexistuje jediný důvod, proč si aplikaci nestáhnout!