Podívejte se na obsah

SLUŽBY PRO PODNIKATELE

CITROËN Business nabízí svým firemním zákazníkům individuální řešení a klade důraz na osobní kontakt. Síť center Business nabízí prostřednictvím svých specialistů širokou škálu produktů a služeb, které se přizpůsobí každému podnikání.

FLEETOVÝ MANAŽER

Váš vůz, vaše image

V rámci CITROËN Business působí odpovědný fleetový manažer specializovaný na firemní zákazníky. Těm je plně k dispozici a pomáhá zvolit řešení vhodné pro daný podnik.

MALÉ A STŘEDNÍ PODNIKY

Váš vůz, vaše kancelář

Řemeslníci, živnostníci, malé a střední podniky... 

Každý podnikatel má jiné požadavky s ohledem na mobilitu. CITROËN Business nabízí širokou škálu vozů určených pro podnikatele, které splní veškeré firemní potřeby.

 
SLUŽBY OD A DO Z


VOZY PŘIZPŮSOBENÉ VAŠIM POTŘEBÁM
CITROËN nabízí kompletní modelovou řadu vozů pro podnikatele: firemní, užitkové, přestavěné či upravené vozy pro specifické použití. Zvolte ze široké nabídky vůz, který bude nejvhodnější pro vaše podnikání. 
SLUŽBY NA MÍRU
CITROËN SERVICE vám díky své nabídce odborných služeb pomáhá udržovat vozový park v dobrém, spolehlivém a bezpečném stavu. Svěřte svůj vůz profesionálům sítě CITROËN, aby vám bezchybně sloužil co nejdelší dobu. 
FINANCOVÁNÍ NA MÍRU
Kromě tradičního financování (úvěr, leasing, dlouhodobý pronájem) nabízí CITROËN kompletní řešení na míru kombinující financování a další specifické služby (údržba, pojištění vozu, tankovací karta atd.).