Podívejte se na obsah
Služby spojené s nákupem

Správným směrem

S pořízením vozu Citroën je spojeno naprosté pohodlí a jistota.

Program CITIZEN je komplexní systém služeb, které vás doprovázejí v průběhu celého procesu nákupu – při prohlížení nabízených verzí, vlastním výběru až po převzetí vozu.

CITROËN ADVISOR

Zajímá vás, co si o vozech Citroën myslí jejich vlastníci? Než si pořídíte svůj nový Citroën, zjistěte, jak ho hodnotí majitelé.  Transparentnost, nejnovější názory, ověřené zdroje... to jsou záruky, kterým můžete důvěřovat. 

VIRTUÁLNÍ SHOWROOM

Navštívit virtuální showroom

ROZVÍJEJTE SVÉ NÁPADY

Nabídka na míru, možnost volby a rezervace zkušební jízdy

Získejte nabídku na míru z pohodlí domova. Můžete si rovněž objednat zkušební jízdu s vybraným vozem Citroën u zvoleného prodejce.

SERVISNÍ SMLOUVY

Jistota na cestách díky servisní smlouvě

Díky prodloužené záruce a servisním smlouvám Citroën zůstane váš vůz spolehlivý a bezpečný a bude i nadále dobře fungovat. Navíc máte svůj rozpočet plně pod kontrolou a k tomu jistotu, že vás nečekají žádná nepříjemná překvapení. Odborníci společnosti Citroën se o váš vůz postarají a zajistí vám tak mnoho dalších spokojených let na cestách. Čerpejte z mnoha výhod a uzavřete servisní smlouvu přizpůsobenou způsobu používání.

MYCITROËN

Aplikace MyCitroën vám usnadní každodenní život

S aplikací MyCitroën jste neustále ve spojení se svým vozem a získáte přístup k důležitým informacím. Díky této aplikaci máte přehled o servisní historii svého vozu a přístup k celé řadě specializovaných služeb.

Pomocí GPS svůj vůz kdykoli snadno najdete. Díky statistikám spotřeby, historii výdajů a monitoringu ujeté vzdálenosti můžete optimalizovat provozní náklady. A to není zdaleka vše!