Budete přesměrováni za vteřin

SUV_Citroen.313308.92

Hledáte vůz se sportovním vzhledem? SUV CITROËN beze zbytku naplní vaše očekávání. Nejen svým odvážným a moderním stylem, ale i vysokou úrovní komfortu a značnou technologickou výbavou v podobě asistenčních systémů řízení, konektivních služeb či prvků bezpečnostní výbavy. A v neposlední řadě i svými příkladnými jízdními vlastnostmi. SUV CITROËN se řadí mezi naprosto výjimečné vozy.

Grip_control_ny_C3Aircross

C3 AIRCROSS

CITROËN C3 AIRCROSS se odlišuje od běžných SUV svou osobitostí, originalitou a svěžestí.

C5 AIRCROSS

CITROËN C5 Aircross je vybaven odpružením s progresivními hydraulickými dorazy a sedadly Advanced Comfort, která jsou mimořádně pohodlná a flexibilní. Ve svém segmentu se řadí k absolutní špičce s ohledem na objem zavazadlového prostoru (od 580 do 720 l v závislosti na poloze sedadel). CITROËN C5 Aircross je SUV nové generace s 20 asistenčními systémy řízení a 6 technologiemi konektivity.
SUV Citroën C5 Aircross
SUVHYBRID

C5 AIRCROSS HYBRID

SUV C5 Aircross Hybrid je prvním vozem CITROËN s plug-in hybridním pohonem. Stal se prvním krokem v nízkoemisní ofenzivě, která povede do roku 2025 ke 100% elektrifikaci modelové řady. CITROËN C5 Aircross Hybrid SUV spojuje veškeré výhody 100% elektrického pohonu pro každodenní popojíždění s univerzálností a dlouhým dojezdem spalovacího motoru pro cestování na delší vzdálenosti.
Top