Podívejte se na obsah

OBYTNÉ VOZY CITROËN

CITROËN je klíčovým hráčem na trhu obytných vozů. V roce 2019 přichází s konceptem The Citroënist, který vychází z modelu SpaceTourer. Jedná se o multifunkční moderní koncept obytného vozu vybavený funkcemi konektivity, který ukazuje, jaký by měl být pravý obytný vůz CITROËN.

 

OBYTNÉ VOZY CITROËN

Obytné vozy CITROËN v sobě snoubí spolehlivost, variabilitu a přizpůsobitelnost. Vychází z modelů SpaceTourer, Jumpy, Jumper a Berlingo, a proto je v nabídce široká škála vozů s různou délkou i výškou. S obytnými vozy CITROËN se dobrodružství meze nekladou!

KOMFORT

Ujeďte před každodenním stresem v obytném voze CITROËN. Cestovní pohodlí vychází z koncepce sériových modelů. Zpracování sedadel zůstává věrné programu Citroën Advanced Comfort®. Dispozice je navržena s tím, aby poskytovala co nejvíce prostoru a pohodlí a vy jste se ve voze cítili jako doma. Velkorysý vnitřní prostor je ideální pro cestování se vším, co potřebujete. Už nemusíte volit mezi dětským kolem a kuchyňským náčiním, vše se vejde!

DESIGN

Vzhled obytných vozů vycházejících z klasických modelů SpaceTourer, Jumpy, Jumper a Berlingo přejímá znaky osobních vozů v kombinaci s charakteristikami SUV. Styl si zachovává atraktivitu, praktičnost a moderní vzezření. Příď obytných vozů odpovídá aktuálnímu pojetí CITROËN: krátká kapota s velkými vysoko umístěnými světlomety a typický podpis v podobě loga prostupujícího celou šíří přídě. Možnosti přizpůsobení v podobě kol z lehkých slitin a nárazníků v barvě karoserie, vám umožní nakonfigurovat si vůz podle vlastních představ.

ASISTENČNÍ SYSTÉMY ŘÍZENÍ A KONEKTIVITA

CITROËN nabízí řadu asistenčních systémů řízení pro bezpečnější a pohodlnější cestování. Dotykový displej, zpětná parkovací kamera, funkce Hill Assist, rozpoznávání dopravního značení, automatické přepínání dálkových světlometů... Obytné vozy CITROËN jsou navrženy tak, aby byly bezpečné a komfortní pro každodenní popojíždění i při cestách na druhý konec světa.