Podívejte se na obsah

7MÍSTNÉ VOZY CITROËN

CITROËN Grand C4 SpaceTourer, CITROËN Berlingo a CITROËN SpaceTourer jsou určeny pro milovníky volnosti, kteří preferují dostatek prostoru. Sedmimístná řada vozů CITROËN má příjemný a maximálně variabilní interiér s velkým množstvím úložných prostor, které ocení všichni spolucestující! Se 7místnými vozy CITROËN se cestování meze nekladou!

CITROËN SPACETOURER

Velkoprostorový CITROËN SpaceTourer je ideálním vozem na výlety s rodinou a přáteli. Umožní velmi pohodlné cestování díky sedadlům Advanced Comfort a odpružení s progresivními hydraulickými dorazy. CITROËN SpaceTourer nabízí širokou škálu možností díky dvěma verzím Feel a Shine a třem různým délkám karoserie (XS, M a L). Jeho výjimečný vnitřní prostor zajistí pohodlnou přepravu až 8 osob. Vznětový motor BlueHDi nebo elektrický pohon vozu CITROËN SpaceTourer jsou šetrnější k životnímu prostředí.

CITROËN GRAND C4 SPACETOURER

Vydejte se na cesty s vozem CITROËN Grand C4 SpaceTourer, který vychází z původního Grand C4 Picasso.

U 7místného rodinného vozu je komfort na prvním místě. Nebývalá praktičnost a příkladná variabilita umožní ještě příjemnější cestování. Četné úložné prostory ocení všichni spolucestující. Sedadla Advanced Comfort poskytují optimální oporu těla a pohodlí, ale rovněž rychlou možnost změnit konfiguraci z 5 na 7 míst i zvýšit objem zavazadlového prostoru z 645 na 704 l.

 

CITROËN BERLINGO 

CITROËN Berlingo, který je již od roku 1996 typickým představitelem ideálního kompaktního rodinného vozu, si zachovává všechny silné stránky svých předchůdců a získává modernější vzhled. Kromě vysoké úrovně komfortu nabízí také výjimečnou variabilitu se samostatně posuvnými sedadly a širokou škálu barev karoserie. Mezi jeho přednosti patří snadný přístup k zadním sedadlům díky posuvným bočním dveřím a velký vnitřní prostor. Zavazadelník o objemu až 775 l ve velikosti M a až 1050 l ve velikosti XL poskytuje dostatek úložného prostoru. K dispozici je rovněž s elektrickým pohonem.