Podívejte se na obsah

AUTOMATICKÉ PŘEVODOVKY

Žádná spojka ani řazení pomocí řadicí páky! Vozy CITROËN vybavené automatickou převodovkou umožní pohodlnější cestování. Ať už si chcete koupit malý městský vůz, hatchback, velkoprostorový vůz nebo SUV, automatická převodovka zajistí vysokou úroveň komfortu díky rychlému plynulému řazení a podstatně úspornější provoz. Vykazuje nižší spotřebu paliva díky tomu, že se ideálně přizpůsobuje stylu jízdy.

Citroën C3

Kromě nových ochranných prvků Airbump® se CITROËN C3 vyznačuje nebývalou barevností díky bezkonkurenčním 97 kombinacím přizpůsobení exteriéru. Sedadla Advanced Comfort poskytují maximální pohodlí. CITROËN C3, který je vhodný do města i na delší cesty, je k dispozici s motorem PureTech o výkonu 110 k.

Nové suv Citroën C3 aircross

Převodovka EAT6 je nabízena se zážehovým motorem PureTech 130 S&S a vznětovým motorem BlueHDi 120 S&S. Nový CITROËN C3 Aircross je díky nové přídi, která mu dodává více osobitosti, elegantnější a nabízí 70 kombinací přizpůsobení.

Umožňuje pohodlnější cestování díky sedadlům Advanced Comfort a zachovává si svou příkladnou variabilitu, prostornost a nebývale prosvětlený interiér.

Nový Citroën C4 a ë-C4

Nová C4 přichází s inovacemi ve výbavě. Kromě komfortu, který zajišťuje odpružení s hydraulickými dorazy a sedadla Advanced Comfort®, je kompaktní hatchback dodáván s automatickou převodovkou. Na voliči zdobeném gilošováním se nachází 3 polohy (R, N a D) pro volbu zpětného chodu, neutrálu nebo jízdy vpřed a pod volantem jsou páčky pro manuální ovládání. Nový CITROËN C4 nabízí různé možnosti pohonu, takže si můžete užívat jízdu s klasickými spalovacími motory nebo zvolit tichý plně elektrický pohon modelu ë-C4.

Suv Citroën C5 aircross a hybrid

CITROËN C5 Aicross je SUV nové generace s 20 asistenčními systémy řízení a 6 technologiemi konektivity. Přizpůsobí se vašim každodenním potřebám a nabízí tři možnosti pohonu: benzinový PureTech, dieselový BlueHDi a plug-in hybridní verzi. SUV může být vybaveno automatickou převodovkou EAT8, „Efficient Automatic Transmission“. Díky 8 rychlostním stupňům a ovládání Shift and Park by Wire nabízí komfortnější jízdu a nižší spotřebu paliva.

Citroën Spacetourer

Maximálně variabilní CITROËN SpaceTourer pohodlně převeze až osm osob a je k dispozici ve třech různých délkách ve verzích Feel a Shine. Velkoprostorový vůz je dodáván se 4 dieselovými motory BlueHDi. Technologie Quickshift zajišťuje rychlé a plynulé řazení rychlostních stupňů pro vyšší radost z jízdy bez ohledu na kvalitu povrchu. Automatická převodovka EAT8 se vyznačuje jednou z nejnižších spotřeb paliva a emisí CO2 v dané kategorii.

Citroën Berlingo

Pohodlný a praktický CITROËN Berlingo má mnoho předností: velký vnitřní prostor, výjimečnou variabilitu se třemi samostatně sklopnými zadními sedadly a prostorný zavazadelník s multifunkční střechou Modutop®. Na cestách oceníte prvotřídní výkon motoru, který je zároveň šetrný k životnímu prostředí. CITROËN Berlingo je k dispozici i s 8stupňovou automatickou převodovku EAT8 pro optimální jízdní komfort. Ve spojení s benzinovým motorem PureTech 110 S&S je dodáván s manuální převodovkou.