CITROËN JE S VÁMI - AUTOSALONY OTEVŘENY OD 20. DUBNA

VÍCE

Budete přesměrováni za vteřin

RODINNÉ VOZY

Potřebujete prostor při zařizování běžných záležitostí v každodenním životě stejně jako jistotu a spolehlivost při prázdninových cestách za dobrodružstvím? Objevte modelovou řadu rodinných vozů Citroën: jednoprostorové vozy, MPV, kompaktní osobní verze, kombi, 5, 7 a dokonce i 9místné modely… Ve vozech Citroën je dost místa pro celou rodinu!

 

Citroën C4 SpaceTourer

Citroën C4 Picasso se mění na Citroën C4 SpaceTourer. Nový název, stejná kvalita.

Technologie na podporu řízení, zajištění optimálního komfortu (Program Citroën Advanced Comfort®) a vyšší bezpečnosti jízdy… objevte Citroën C4 SpaceTourer, jednoprostorový vůz, který si svou výjimečnou variabilitou a bohatou výbavou pro dětské i dospělé pasažéry získá přízeň celé rodiny!
Design-5pl_597X500
Design-7-pl_36195_2018_597X500

CITROËN
Grand C4 SpaceTourer

Citroën Grand C4 Picasso se mění na Citroën Grand C4 SpaceTourer. Nový název, stejná kvalita.

Dopřejte si pohodlný 7místný vůz, který splní požadavky každé početné rodiny na prostor a variabilitu uspořádání. Objevte příjemně prosvětlený interiér zařízený ve stylu prostorného loftu. Potřebujete více míst? Žádný problém! Během okamžiku změníte uspořádání z 5 na 7 míst nebo naopak zvětšíte zavazadlový prostor z 645 na 704 l.

NOVÝ CITROËN BERLINGO

Nový Citroën Berlingo, od roku 1996 nejvýraznější zástupce této kategorie osobních vozů, se představuje v modernějším hávu a se všemi přednostmi svých předchůdců. Z pohledu designu, variability uspořádání a praktičnosti přichází Nový Citroën Berlingo s inovativní a nanejvýš odvážnou nabídkou.

Nový Citroën Berlingo, prostorný a pohodlný vůz se širokou škálou úprav na míru, se vyznačuje rekordně velkým využitelným prostorem, výjimečnou variabilitou uspořádání se třemi zadními samostatnými sedadly, která lze sklopit, řadou úložných prostorů s multifunkčním systémem Modutop® nové generace a provedením interiéru s pečlivě zvolenými kombinacemi barev a materiálů.
VISUEL-2-200-X-141
597x500-SpaceTourer-Sable-Monospace.jpg

Citroën SpaceTourer

Citroën SpaceTourer se při výletech s rodinou i přáteli stane vaším nepostradatelným společníkem. Moderním a náročným uživatelům nabízí velmi příjemný a pohodlný interiér s posuvnými a vyjímatelnými sedadly. Citroën SpaceTourer může ve voze nabídnout místo až pro 8 osob spolu s výjimečnou variabilitou, díky níž se pružně přizpůsobí všem vašim přáním a způsobům používání.

Vnitřní prostor vozu Citroën SpaceTourer pprosvětluje přirozené denní světlo, které do kabiny proniká panoramatickou střechou s možností zaclonění jedné nebo obou jejích částí. Na středovém stropním panelu jsou podobně jako v letadle umístěné výduchy klimatizace, které mírným prouděním zvyšují teplotní komfort v kabině. Při noční jízdě vytváří LED osvětlení v kabině příjemnou atmosféru.
Top