Budete přesměrováni za vteřin

8 VIDEO NÁVODŮ

Právě jste si pořídili Nový Citroën C3 a hledáte pomoc nebo informace o jeho vybavení? Objevte, jak funguje díky 8 krátkým a vysvětlujícím filmům:

  • Design: Nabídka personalizace a Airbump®
  • Citroën Advanced Comfort®: sedadla Citroën Advanced Comfort
  • Bezpečnost a asistence při jízdě: Parkovací asistent vpředu, Varování před opuštěním jízdního pruhu, Aktivní bezpečnostní brzda, Rozpoznání rychlostních značek, Systém sledování slepých míst
  • Připojení: Citroen Connect Assist, Citroen Connect Nav, Citroen Connect Play, reverzní kamera, hands-free přístup a start

Chcete-li získat přístup ke všem výukovým programům, neváhejte kliknout na malé tlačítko ve formě seznamu v levé horní části přehrávače videa.

DESIGN

NABÍDKA PERSONALIZACE

97 KOMBINACÍ PERSONALIZACE

BALÍČEK BAREV

CITROËN ADVANCED COMFORT®

 SEDAČKY CITROËN ADVANCED COMFORT

TECHNOLOGIE

BEZPEČNOST A JÍZDNÍ ASISTENCE

OCHRANA PŘED NEÚMYSLNÝM OPUŠTĚNÍM JÍZDNÍHO PRUHU

ACTIVE SAFETY BRAKE

OMEZOVAČ

SYSTÉM SLEDOVÁNÍ MRTVÉHO BODU

PARKOVACÍ ASISTENT

Citroën Documentation de bord

PALUBNÍ DOKUMENTACE

Tato uživatelská příručka je sestavena tak, aby vám umožnila naplno a bezpečně používat vozidlo Citroën C3 ve všech životních situacích. Udělejte si čas, abyste si ji pečlivě přečetli a seznámili se dobře se svým vozem. V této příručce jsou představeny všechy varianty výbavy, které jsou k dispozici u celé řady Nové C3. Vaše vozidlo nabízí jen část výbavy popsané v dokumentu, v závislosti na provedení, verzi a specifikacích platných pro zemi prodeje.
Top