Budete přesměrováni za vteřin

8 VIDEO NÁVODŮ

Právě jste si pořídili Nový Citroën C3 a hledáte pomoc nebo informace o jeho vybavení? Objevte, jak funguje díky 8 krátkým a vysvětlujícím filmům:

  • Design: Nabídka personalizace a Airbump®
  • Citroën Advanced Comfort®: sedadla Citroën Advanced Comfort
  • Bezpečnost a asistence při jízdě: Parkovací asistent vpředu, Varování před opuštěním jízdního pruhu, Aktivní bezpečnostní brzda, Rozpoznání rychlostních značek, Systém sledování slepých míst
  • Připojení: Citroen Connect Assist, Citroen Connect Nav, Citroen Connect Play, reverzní kamera, hands-free přístup a start

Chcete-li získat přístup ke všem výukovým programům, neváhejte kliknout na malé tlačítko ve formě seznamu v levé horní části přehrávače videa.

DESIGN

NABÍDKA PERSONALIZACE

97 KOMBINACÍ PERSONALIZACE

BALÍČEK BAREV

CITROËN ADVANCED COMFORT®

 SEDAČKY CITROËN ADVANCED COMFORT

TECHNOLOGIE

BEZPEČNOST A JÍZDNÍ ASISTENCE

OCHRANA PŘED NEÚMYSLNÝM OPUŠTĚNÍM JÍZDNÍHO PRUHU

-

OMEZOVAČ

SYSTÉM SLEDOVÁNÍ MRTVÉHO BODU

PARKOVACÍ ASISTENT

Citroën Documentation de bord

PALUBNÍ DOKUMENTACE

Tato uživatelská příručka je sestavena tak, aby vám umožnila naplno a bezpečně používat vozidlo Citroën C3 ve všech životních situacích. Udělejte si čas, abyste si ji pečlivě přečetli a seznámili se dobře se svým vozem. V této příručce jsou představeny všechy varianty výbavy, které jsou k dispozici u celé řady Nové C3. Vaše vozidlo nabízí jen část výbavy popsané v dokumentu, v závislosti na provedení, verzi a specifikacích platných pro zemi prodeje.
Top