Podívejte se na obsah
Nakonfigurujte si svůj nový Citroën C5 x
Máte zájem o nový CITROËN C5 X? Díky konfigurátoru CITROËN se ocitnete za volantem svého vysněného hatchbacku! Navrhněte si svůj nový CITROËN C5 X, který bude splňovat veškeré vaše požadavky a přání. Přidejte praktickou výbavu, zvolte motor a především barvu karoserie.
Stupně výbavy nového vozu Citroën C5 x
 
Nový CITROËN C5X je k dispozici v těchto verzích výbavy: Feel, Feel Pack, Feel Business, Shine a Shine Pack. Každá z těchto verzí nabízí v základu velké množství praktické výbavy, kterou oceníte v každodenním provozu.
Zvolte pohon svého vozu Citroën C5 x
Nový CITROËN C5 X je k dispozici v s benzinovým motorem (PureTech 130 S&S, Puretech 180 S&S) i s plug-in hybridním pohonem. V závislosti na zvolené verzi a motoru může být vybaven automatickou převodovkou EAT8, která nabízí plynulé řazení převodových stupňů a optimální jízdní komfort.
Vzhled interiéru a exteriéru
Nový CITROËN C5 X se vyznačuje avantgardním stylem, který kombinuje eleganci sedanu, dynamiku a všestrannost kombi a moderní vzhled a robustnost SUV. Tento nádherný vůz nabízí širokou škálu možností přizpůsobení: od barev karoserie s možností dvoubarevného provedení po širokou nabídku kol z lehkých slitin. Volit můžete z různých odstínů šedé nebo zvolte klasickou černou, modrou či bílou. V kabině nového vozu CITROËN C5 X můžete vybírat z různých provedení interiéru a navrhnout si ho podle svého vkusu.
Rozměry nového vozu Citroën C5 x
S délkou 4 805 mm, šířkou 1 859 mm a výškou 1 485 mm nabízí nový CITROËN C5 X velký vnitřní prostor. Zavazadelník dosahuje objemu 485 l bez ohledu na zvolený pohon.
Dostupná výbava a příslušenství
Bohatá standardní výbava přispívá k vyššímu pohodlí, větší bezpečnosti a maximální radosti z jízdy. V závislosti na zvolené výbavě jsou dostupné systémy jako je Highway Driver Assist nebo třeba sledování mrtvého úhlu na delší vzdálenost apod.