PODÍVEJTE SE NA OBSAH

STOLETÍ KNOW-HOW

Již více než 100 let nabízí CITROËN to nejlepší pro automobily. Odborníci servisní sítě CITROËN dávají do své práce maximum, aby byli schopni zajistit služby odpovídající veškerým vašim potřebám. Pro údržbu vašeho vozu nabízí CITROËN rovněž originální náhradní díly používané v rámci servisní sítě.

KNOW-HOW CITROËN

PROGRAMY NA MÍRU

O váš vůz bude v autorizované síti CITROËN vždy postaráno nejlépe, protože ho kvalifikovaný personál společnosti CITROËN zná dokonale. Využijte programy údržby za předem stanovené ceny a užívejte si nadstandardně bezpečného cestování. V závislosti na stáří vozu vám pracovníci společnosti CITROËN nabídnou programy přizpůsobené vašim potřebám.

 

ŠIROKÁ NABÍDKA NÁHRADNÍCH DÍLŮ

VÝBĚR NÁHRADNÍCH DÍLŮ

Síť autorizovaných opravců CITROËN nabízí široký výběr náhradních dílů pro váš vůz. Originální díly, díly Eurorepar, použité díly nebo oprava stávajících dílů… pracovníci servisní sítě CITROËN vše přizpůsobí vašim požadavkům a najdou pro vás nejlepší řešení.

ORIGINÁLNÍ DÍLY CITROËN

Buďte při údržbě svého vozu CITROËN stejně nároční, jako jste byli při jeho koupi: zvolte originální díly, které byly vyvinuty na míru vašemu vozu. Všechny originální díly CITROËN byly testovány (na spolehlivost, odolnost a výdrž, pomocí testů specifických pro konkrétní díl, např. nárazové zkoušky) a splňují stejné zadávací požadavky jako u nových vozů, a proto můžete jezdit bez obav! Tyto díly jsou celosvětově distribuovány v kompletní síti CITROËN.

DÍLY RŮZNÝCH ZNAČEK

Pro váš CITROËN je možné zakoupit levnější náhradní díly. Na díly Eurorepar, testované odborníky CITROËN, se vztahuje záruka 2 roky a jsou dostupné u všech autorizovaných opravců CITROËN. Kompletní sortiment, který činí 12 000 položek, umožňuje snížit náklady na údržbu vozů starších 3 let.

REPASOVANÉ DÍLY

Prodlužte životnost náhradních dílů a přispějte k ochraně životního prostředí. Použité díly stažené z opraven se repasují. Proces se řídí přísnými předpisy se stejnými zadávacími požadavky, jaké jsou u originálních dílů. CITROËN nabízí širokou škálu repasovaných, opravených nebo použitých dílů, na které se vztahuje záruka! Ušetřete až 40 % ve srovnání s novými díly.

POUŽITÉ DÍLY

Abyste snížili náklady na údržbu, servis vám může nabídnout opravu s použitými díly. Snižte cenu dílů až o 50 % ve srovnání s novými díly! Získáte tak kvalitní opravu za nižší cenu. Použité díly byly vybrány u našich partnerských společností a jsou certifikovány jako díly ve výborném stavu a tím pádem připraveny k opětovnému použití ve vašem voze.

PŘÍSLUŠENSTVÍ CITROËN

Přizpůsobte si svůj CITROËN veškerým potřebám díky široké nabídce originálního příslušenství. Vybírejte z nabídky více než 2 500 položek včetně doplňků určených pro přepravu (střešní boxy, tažná zařízení atd.) nebo příslušenství souvisejícího s bezpečností, komfortem nebo technologiemi. Originální příslušenství můžete zakoupit v prodejní síti CITROËN nebo online v butiku CITROËN.