Podívejte se na obsah

STOLETÍ KNOW-HOW

Již více než 100 let nabízí CITROËN to nejlepší pro automobily. Odborníci servisní sítě CITROËN dávají do své práce maximum, aby byli schopni zajistit služby odpovídající veškerým vašim potřebám. Pro údržbu vašeho vozu nabízí CITROËN rovněž originální náhradní díly používané v rámci servisní sítě.

KNOW-HOW CITROËN

Paušály na míru

O váš vůz bude v autorizované síti CITROËN vždy postaráno nejlépe, protože ho kvalifikovaný personál společnosti CITROËN zná dokonale. Využijte paušály údržby za předem stanovené ceny a užívejte si nadstandardně bezpečného cestování. V závislosti na stáří vozu vám pracovníci společnosti CITROËN nabídnou paušály přizpůsobené vašim potřebám.

 

ŠIROKÁ NABÍDKA NÁHRADNÍCH DÍLŮ

Citroën dělá vše pro to, aby nikdy nezklamal vaší důvěru

Originální náhradní díly, které Vám nabízí Citroën, jsou výsledkem jeho know-how a jsou vytvořeny, aby bez výhrad odpovídaly technickým specifikám Vašeho vozidla Citroën. Zapadají dokonale a logicky do technického celku, který musí zůstat homogenní, abyste mohli jezdit s plnou důvěrou.

Ekonomický a ekologický způsob, jak kvalitně opravit vaše vozidlo

Repasované díly jsou díly renovované velmi přesně stanoveným postupem. Jejich základem jsou opotřebené díly shromažďované v autorizované síti opravců z opravovaných vozidel značky Citroën.

Aktivita repasování dílů má svůj legislativní rámec, který předpokládá skládání zálohy na vyměňované díly.

Sběr opotřebených dílů pro nové využití a optimální recyklaci aktivně přispívá k plnění závazků značky Citroën v oblasti snižování odpadů vznikajících v automobilovém průmyslu.

PŘÍSLUŠENSTVÍ CITROËN

Přizpůsobte si svůj CITROËN veškerým potřebám díky široké nabídce originálního příslušenství. Vybírejte z nabídky více než 2 500 položek včetně doplňků určených pro přepravu (střešní boxy, tažná zařízení atd.) nebo příslušenství souvisejícího s bezpečností, komfortem nebo technologiemi. Originální příslušenství můžete zakoupit v prodejní síti CITROËN nebo online v butiku CITROËN.