Budete přesměrováni za vteřin
maminka-logo-press

Ideální parťák do rodiny

Máte víc než dvě děti a pocit, že na to, abyste se všichni se všemi nezbytnostmi někam přemístili, potřebujete minimálně autobus? Máme pro vás řešení!

autofordrive

Citroën Berlingo Generační obměna stálice

Výrobci automobilů jsou často nuceni obměňovat generace svých modelů víc, než by se jim líbilo. Existují ale i takové trvalky, na kterých „zub času“ příliš nehlodá. Některé modely se s menšími obměnami dokážou úspěšně udržet na trhu mnohem déle než obvyklých pět až šest let. Patří mezi ně i Citroën Berlingo.

logo-automotor-sport

Historie Citroënu Berlingo

Nová, třetí generace Citroënu Berlingo navazuje na dlouhou řadu vozů, která má svůj počátek už v roce 1950! Jak vývoj praktického bestselleru probíhal?

logo-automotor-sport

Berlingo: Rodinný ideál

Oblíbený Citroën, který v roce 1996 prakticky definoval kategorii cenově dostupných MPV, se po dvaadvaceti letech výroby dočkal teprve třetí generace.

logo-automotor-sport

VŠEUMĚL V NOVÉM

Citroën Berlingo je stálicí svého segmentu již od roku 1996. Nyní přijíždí již třetí generace, která chce být ve všem lepší. Za volantem rodinného služebníka jsme zjišťovali, zda se záměr jeho tvůrců vydařil.

grand-auto

Spojuje více světů…

Kdysi jste na venkovských silnicích vídali zejména starší favority a felicie. Ty po roce 2000 začala z velké části nahrazovat dvojčata Citröen Berlingo a Peugeot Partner. Právě na venkově se tato univerzální vozidla těší velké oblibě. Třetí generace je tak u nás velmi bedlivě sledována. Kromě nové techniky je největší novinkou varianta L2 se znatelně delším rozvorem.

logo-press-autobible

OPĚT VÍCE PROSTORU

Přesně po deseti letech se fanoušci Berlinga dočkají jeho třetí generace. Vybírat mohou mezi provedeními s pěti a se sedmi sedadly, VOLIT LZE NOVĚ I ZE DVOU DÉLEK KAROSERIE.

autotop

PRO RODINU

Berlingo v bílé barvě s oranžovými doplňky na přídi a obou předních dveří vypadá opravdu velmi hravě. Nicméně, tohle auto není na hraní, ale k práci či rodinnému přesunu z místa na místo.

ifleet

CITROËN BERLINGO: DOKONALÝ VŠEUMĚL

Citroën Berlingo dokáže posloužit jako velmi praktický rodinný automobil pro lidi s aktivním životním stylem a stejně dobře se uplatní v roli firemního automobilu jak pro dopravu osob, tak nákladu.

autotop

Citroen Berlingo XTR 1.2 PureTech 130 k EAT8 – sen pro pět

Komfortní podvozek spolu s povedeným motorem a převodovkou dělá z Berlinga ideálního kandidáta na rodinný vůz.

roadblog

TEST CITROËN BERLINGO 1.2 PURETECH 130 A 1.5 BLUEHDI 130 / M A XL 2019 (+VIDEO)

Co je lepší než Berlingo? Dvě Berlinga!

motorvize.cz

DOVOLENÁ S CITROEN BERLINGO: NEJLEPŠÍ PŘÍTEL ČLOVĚKA?

Citroen Berlingo leží po generace v podvědomí lidí jako cenově dostupné auto „pro všechno“ a my teď můžeme s klidným svědomím prohlásit, že ani nové Berlingo se v tomto nemění. Naopak u Citroenu zapracovali hlavně na tom, co starým modelům chybělo a zvětšili tím jeho multifunkčnost.

autickar-logo

Citroën Berlingo 1.5 BlueHDi: Kombinovaný kočárek

Kdo by to řekl, že neurvalí dělníci a malé děti mají tolik společného? Berlingo hravě vyhoví oběma náročným skupinám.

Top