Budete přesměrováni za vteřin
maminka-logo-press

Máte víc než dvě děti a pocit, že na to, abyste se všichni se všemi nezbytnostmi někam přemístili, potřebujete minimálně autobus? Máme pro vás řešení!

autofordrive

Výrobci automobilů jsou často nuceni obměňovat generace svých modelů víc, než by se jim líbilo. Existují ale i takové trvalky, na kterých „zub času“ příliš nehlodá. Některé modely se s menšími obměnami dokážou úspěšně udržet na trhu mnohem déle než obvyklých pět až šest let. Patří mezi ně i Citroën Berlingo.

logo-automotor-sport

Nová, třetí generace Citroënu Berlingo navazuje na dlouhou řadu vozů, která má svůj počátek už v roce 1950! Jak vývoj praktického bestselleru probíhal?

logo-automotor-sport

Oblíbený Citroën, který v roce 1996 prakticky definoval kategorii cenově dostupných MPV, se po dvaadvaceti letech výroby dočkal teprve třetí generace.

logo-automotor-sport

Citroën Berlingo je stálicí svého segmentu již od roku 1996. Nyní přijíždí již třetí generace, která chce být ve všem lepší. Za volantem rodinného služebníka jsme zjišťovali, zda se záměr jeho tvůrců vydařil.

grand-auto

Kdysi jste na venkovských silnicích vídali zejména starší favority a felicie. Ty po roce 2000 začala z velké části nahrazovat dvojčata Citröen Berlingo a Peugeot Partner. Právě na venkově se tato univerzální vozidla těší velké oblibě. Třetí generace je tak u nás velmi bedlivě sledována. Kromě nové techniky je největší novinkou varianta L2 se znatelně delším rozvorem.

logo-press-autobible

Přesně po deseti letech se fanoušci Berlinga dočkají jeho třetí generace. Vybírat mohou mezi provedeními s pěti a se sedmi sedadly, VOLIT LZE NOVĚ I ZE DVOU DÉLEK KAROSERIE.

Top