Budete přesměrováni za vteřin

S námi víte, na čem jste

Citroën & Vy: nová zkušenost pro Vás & s Vámi

Citroën & Vy, to jsou závazky pro Vaši větší pohodu: auto vrácené v čistém stavu, práce bez předchozího souhlasu zdarma...

1200x384

408x176_red-2

Citroën se zavazuje neprovádět žádné práce bez Vašeho souhlasu… jinak je nebudete platit.

Pokud svěříte auto do servisu, technici budou provádět pouze opravy, které jste si dohodnuli.

V případě, že zjistí, že něco nefunguje, nebo najdou opotřebovaný díl, Citroën si vyžádá Váš souhlas, než se do příslušné práce pustí.

Nemusíte se proto bát žádného překvapení při úhradě faktury
.

408x176_red-3

Citroën se zavazuje vrátit Vám vůz po zásahu v servise v čistém stavu. Vedle oprav, kontrol nebo zásahů našich techniků tak věnujeme Vašemu vozu bezplatnou péči navíc.

Umytí vozu platí pro zakázky nad 10 000 Kč bez dalších doplňků a modelovou řadu.

tacho_07-08-19_v1

Na věku záleží: Pokud považujete za důležité, aby byl Váš Citroën vždy ve výborném stavu, ale zároveň nechcete zvyšovat své náklady na opravy a údržbu, máme pro Vás řešení - až 25% slevy na originální náhradní díly pro vozy starší 4 let.

U nás totiž na věku záleží - čím starší je Váš vůz, tím větší slevu na originální náhradní díly dostanete. Pro 4 letý vůz využijte slevu 10%, na 7 letý a starší dokonce 25%. Váš Citroën tak získá díly stejné kvality jako ty, které byly použity při jeho výrobě, čímž prodloužíte jeho životnost.

  • 10% na vozy starší 4 let
  • 15% na vozy starší 5 let
  • 20% na vozy starší 6 let
  • 25% na vozy starší 7 let

Dopřejte svému vozu profesionální péči bez ohledu na věk a navštivte nejbližší autorizovaný servis Citroën. Je krásné, když originál zůstane originálem!

Výše uvedené slevy neplatí pro příslušenství, řadu dílů Eurorepar, repasované díly, filtry pevný částic (FAP) a baterie.
Slevy nejsou kumulovatelné s jinými promo akcemi. Změna programu "Na věku záleží" vyhrazena.

Citroën Advisor

Citroën Advisor sbírá Vaše názory na kvalitu služeb v prodejních místech značky a dělí se s Vámi o názory ostatních zákazníků.

Můžete svobodně a v reálném čase vyjadřovat svůj názor na kvalitu služeb ve vaší prodejně či servisu, s nimiž jste se setkali při nákupu nového vozu nebo při záruční či pozáruční návštěvě.

  • Větší transparentnost: každý si na webových stránkách může přečíst, jaké zkušenosti mají s daným prodejním místem ostatní zákazníci.
  • Rychlejší reakce: pokud se na webu někdo podělí o svůj nepříjemný zážitek, Citroën Advisor okamžitě upozorní danou prodejnu a její zaměstnanec se s Vámi spojí, abyste společně našli řešení.
  • Důkladnější naslouchání: jakmile je zákazníkův problém vyřešen, může se vyjádřit znovu.
Top