Budete přesměrováni za vteřin

Máte chuť vyrazit si s přáteli na výlet nebo strávit víkend s rodinou? Řada sedmimístných vozů Citroën je skvělou volbou. MPV Nový Grand Citroën C4 Picasso a Nový Citroën Berlingo Multispace jsou určeny pro milovníky velkých prostor: přátelský interiér, který lze upravit podle přání, velké odkládací přihrádky pro celou rodinu, vynikající jízdní vlastnosti... Prohlédněte si sedmimístné vozy Citroën a vyrazte se svými blízkými zcela bezpečně na cestu.

voitures-7-places-nouveau-grand-c4-picasso.jpg

NOVÝ CITROËN
GRAND C4 Picasso

Objevte Nový Citroën Grand C4 Picasso, MPV značky Citroën ve stylu loftu. Až 7 míst ve světlém interiéru, celá řada komfortních prvků výbavy, modularita na míru aktivit celé rodiny... Nabízející celé posádce maximální vstřícnost! Potřebujete víc místa? Žádný problém! K přeměně ze 7 na 5 míst a z 645 litrů na 704 litrů zavazadlového prostoru stačí jednoduchý pohyb.

Objevte rovněž Nový Citroën C4 Picasso, s 5 místy a zavazadlovým protorem o objemu 537 litrů!

NOVÉ BERLINGO
MULTISPACE SEDMIMÍSTNÉ

Expresivní design, optimalizované uspořádání, rodinný tvar a modularita, která se vám přizpůsobí... Objevte Nový Citroën Berlingo Multispace sedmimístný, který je dokonalým společníkem pro celou rodinu a nabízí 675litrový zavazadlový prostor (který je možné po vyjmutí zadních sedadel zvětšit na 3 000 l). Vůz, který lze měnit podle vašich potřeb mobility... a zároveň nabízí vynikající pohodlí a bezpečnost pro řidiče i celou posádku.

voiture-7-places-berling-multispace.jpg
Top