Budete přesměrováni za vteřin
1440x545_intro_SpaceTourer_RipCurl

Koncept Citroën SpaceTourer Rip Curl

Společnosti Citroën a Rip Curl navázaly na svou dřívější spolupráci a společně vytvořily outdoorový vůz SpaceTourer Rip Curl Concept, zcela novou verzi modelu SpaceTourer určenou pro outdoorové aktivity. Terénní schopnosti moderní dodávky byly podpořeny přestavbou na 4 ×4, kterou provedla firma Automobiles Dangel, a pro maximální svobodu, ho firma Pössl vybavila jako kompaktní kempingový vůz. Vůz SpaceTourer Rip Curl Concept si můžete prohlédnout ve videu:

 

747x400_SpaceTourer_RipCurl_partenariat

CITROËN A RIP CURL: SDÍLENÁ VÁŠEŇ PRO DOBRODRUŽSTVÍ

Obě značky uznávají společné hodnoty, kterými jsou tvorba a inovace, a rovněž stejné nadšení pro dobrodružství a hledání nových nápadů a možností, které Rip Curl, světová jednička ve světě potřeb pro surfování, označuje jako „The Search“, tedy hledání perfektní vlny. Partnerství obou značek vedlo k vytvoření koncepčního kompaktního kempingového vozu, který v sobě kombinuje styl a funkčnost. SpaceTourer Rip Curl Concept je příležitost prožít skutečné dobrodružství, nabízí naprostou svobodu a nevyžaduje žádnou péči.

747x400_SpaceTourer_RipCurl_Tour

EVROPSKÁ RIP CURL TOUR BY CITROËN!

Koncepční vůz SpaceTourer Rip Curl Concept bude doprovázet tým Rip Curl během celého evropského turné v termínu od října 2017 do ledna 2018. Tour projede 22 nejlepších evropských surfařských a lyžařských lokalit ve Velké Británii, Rakousku, Francii, Německu, Itálií, Portugalsku, Španělsku a Švýcarsku. Na každém místě si mohou návštěvníci zdarma vyzkoušet poslední novinky proslulé surfařské značky ve společnosti profesionálních surfařů.

INSPIROVÁNO DODÁVKAMI SURFAŘŮ

Koncepční vůz SpaceTourer Rip Curl Concept navazuje na tradici legendárních dodávek surfařů včetně dvoubarevné karoserie. Zvolené odstíny evokují odolný vůz, který souzní s přírodou: v horní části karoserie je využit tmavý khaki odstín a ve spodní části světlé béžový.
Neonově žlutá lišta podtrhuje horizontální linii karoserie a vnáší mezi oba odstíny svěží tón.
Výklopná střecha v tmavém khaki odstínu poskytuje při otevření pohled na sladěné materiály: khaki látku, velkou moskytiéru z prolamovaného plátna a neonově žluté textilní okraje ve stejném odstínu jako neonově žluté lišty na karoserii.
1500x646_exterieur_SpaceTourer_RipCurl

OD MODERNÍ DODÁVKY
K MODULÁRNÍMU KEMPINGOVÉMU VOZU

Campster, který na bázi vozu SpaceTourer přestavila firma Pössl, je ideální kombinací osobního a kempingového vozu. Tato verze vozu SpaceTourer je dokonale propracovaným nástrojem, který nabízí celou řadu funkcí „vše v jednom“ („all-in-one“) a je příjemným místem pro dobíjení energie po skvělém dni stráveném v přírodě.

SpaceTourer M (střední velikost) byl přeměněn na multifunkční dodávku s výklopnou střechou. Posádce nabízí řadu speciálních, funkčních a praktických úprav vnitřního uspořádání, které optimalizují prostor na palubě.

Vůz, vybavený dvěma elektrickými posuvnými bočními dveřmi s hands-free otevíráním a zavíráním, umožňuje v „denní“ konfiguraci pohodlné cestování 7 osob.

V „noční“ konfiguraci se ve voze na dvou lehátkách pro 2 osoby vyspí 4 cestující. Pro větší pohodlí při pobytu na palubě lze střechu zvednout tak, že se lze uvnitř vozu pohodlně postavit bez hrbení.
597x597_SpaceTourer_RipCurl_Transfo_ok

HRA KONTRASTŮ

1500x500_SpaceTourer_Rip_Curl_Inter_Exter

Příjemně působící interiér ladí s barevnou koncepcí exteriéru. Všetranná sedadla nabízejí horizontální dvoubarevné zpracování, které přebírá dvoubarevný motiv karoserie a vytváří větší pocit prostoru uvnitř vozu. Hlavní část sedadel je pokryta elegantní khaki kůží s horizontální výšivkou vytvářející žebrovaný efekt.

747x400_table_SpaceTourer_RipCurljpg

MODULÁRNÍ KUCHYŇKA & JÍDELNA

Vestavěný kuchyňský kout s plynovým sporákem, dřezem a úložným prostorem umožňuje snadnou domácí přípravu jídla.

Ke kuchyňskému koutu je směrem k zadní lavici těsně připojený výsuvný sklopný stůl, takže posádka může u jídla pohodlně sedět.

747x400_SpaceTourer_RipCurl

VELKÁ ŘADA ODKLÁDACÍCH PŘIHRÁDEK

Kromě zavazadlového prostoru, do něhož lze bezpečně uložit větší zavazadla, je v blízkosti sedadel, prostoru pro spaní a zavazadlového prostoru umístěno několik uzavřených úložných přihrádek, do nichž je možné uložit předměty každodenní potřeby a ochránit je před nenechavci.

KLIDNÉ SPANÍ

Ve voze SpaceTourer Rip Curl Concept se podařilo vytvořit 2 prostory umožňující uložit na noc 4 osoby. Zadní sedadlo se sklopí a díky matraci vytvoří rovnou plochu bez jakýchkoliv nerovností, čímž uvnitř dodávky vznikne pohodlné dvoulůžko s vlastním soukromím.

Druhé dvoulůžko je ukryto ve zvednuté střeše. Po jejím vyklopení se objeví matrace ve stropě, která nabídne velmi pohodlné lůžko nad kabinou.
1500x646_espace_nuit

DODÁVKA PŘIPRAVENÁ VYRAZIT DO TERÉNU

747x400_SpaceTourer_RipCurl_Techno

ZÁŽITEK Z ŘÍZENÍ PODPORUJÍCÍ CESTOVÁNÍ

Kabina vozu SpaceTourer Rip Curl Concept je přesnou replikou kabiny sériového modelu SpaceTourer včetně všech výhod.

Je vybavena nejmodernějšími technologiemi podpůrných prvků řízení a konektivity a nabízí špičkovou bezpečnost a snadné ovládání, ať už během jízdy, nebo při manévrování.

747x400_SpaceTourer_RipCurl_tout_terrain

VLASTNOSTI TERÉNNÍHO VOZU

SpaceTourer Rip Curl Concept je silná, terénní dodávka, která nabízí nejlepší úroveň jízdního komfortu v každém prostředí.

Náročné terény zvládá díky odpojitelnému pohonu 4X4 a vyšší světlé výšce, než má sériová verze.

OTESTOVÁNO SURFAŘSKOU RODINOU

Turnerovi jsou netypická britská rodina, kterou tvoří otec Lewis (48) a jeho dcera Ellie (15). Ellie prokazovala od útlého věku výjimečné schopnosti pro surfování. Zcela přirozeně jezdila se svým bratrem a otcem, který se později stal jejím trenérem, na nejkrásnějších surfařská místa na světě. V současné době je mistryní Velké Británie a drží druhé místo v evropském profesionálním juniorském žebříčku. Ellie a Lewis získali na palubě koncepčního vozu SpaceTourer Rip Curl Concept nezapomenutelný zážitek.

Top