Budete přesměrováni za vteřin
SURVOLT

Koncept SURVOLT


SURVOLT

S OSOBITÝM KOUZLEM, NEZÁVISLÝ A NEDOČKAVÝ VYRAZIT

Survolt převrací zažité představy, neboť spojuje půvab a extravaganci haute couture s dynamičností automobilových závodů, přičemž s jistou opovážlivostí využívá svého stoprocentně elektrického pohonu.

ODVÁŽNÉ BARVY

Koncepční vůz Citroën Survolt - Odvážné barvy

Survolt je dvojbarebný, staví na odiv odstín fuchsií a antracitovou šeď, pohrává si s materiály a tvary. Jeho obrysy jsou hned hladké, hned zase lesklé. Tyto barvy se definitivně rozcházejí s klasickým světem sportu, mužským a kódovaným.

KONTRASTNÍ SILUETA

Koncepční vůz Citroën Survolt - Kontrastní silueta

Svými kompaktními tvary Survolt přejímá stylistické zákonitosti sportovního světa, ovšem jen proto, aby si je lépe upravil podle svých potřeb..

Survolt, nízké a ušlechtilé kupé, rozehrává kontrasty mezi zaoblenými tvary kapoty a masivními a hranatými boky, zdůrazněnými podběhy kol, slibujícími výkon a požitek

SILNÁ OSOBNOST

Jemné horizontální reflektory Survoltu, vzešlé ze světa vysoce výkonných sportovních l’univers kupé, jsou zároveň okouzlující i hluboké. Světelný podpis led přidává rys současné technologie.

V zadní části Survolt přebírá elegantní světelnou signaturu Revolte.
Utajenou linii koncepčního vozu zakončuje spoiler jako nezbytný odkaz na svět automobilového sportu.

Koncepční vůz Citroën Survolt - Silná osobnost

RAFINOVANÝ A SPORTOVNÍ INTERIÉR

Překračovat konvence přepychu s cílem snoubit je s rafinovaností sportovních vozů, právě takovou cestu si zvolil Survolt.
Koncepční vůz Citroën Survolt - Usvět plynulých křivek a techniky

Svět plynulých linií a techniky

V interiéru Survoltu se střetávají dva rozdílné světy. Tato symbióza představuje svět plynulých linií a zároveň vyspělé techniky, jež chrakterizuje místo řidiče.
Vše bylo vymyšleno a navrženo tak. aby přinášelo rafinovaný požitek oběma členům posádky, aby jim zajistilo jedinečné potěšení a výjimečný zážitek.

Koncepční vůz Citroën Survolt - Vznášející se buňka

Vznášející se buňka

Kokpit Survoltu je pojednán jako vznášející se buňka, jako skleněná schrána zasazená do chromovaných oblouků, jako velkolepé dílo šperkaře.
Použití velkých prosklených ploch přináší světlo a pocit porostoru, tedy opak toho, co dnes nabízejí sportovní vozy.

NEVŠEDNÍ SÍLA, NEVŠEDNÍ POCITY

Koncepční vůz Citroën Survolt - Nevšední síla, nevšední zážitky

Survolt jezdí na 100% elektrický pohon. Tato inovace umožňuje spojovat sportovní charakter a výkonnost s respektem k životnímu prostředí a trvalým rozvojem.

Tento způsob pohonu na jedné straně zaručuje ekologicky naprosto bezvadný provoz, ale zároveň také požitek z jízdy, zážitky, výkon a et dynamičnost, a to vše v maximálním pohodlí, neboť vůz je zcela tichý.

Se Survoltem Citroën nabízí novou vizi automobilu, vizi novátorské značky orientované na kreativitu a technologii.

Top