PRODEJ NOVÝCH VOZŮ V AUTOSALONECH OPĚT OBNOVEN. PŘIJĎTE SI PROHLÉDNOUT NOVÝ CITROËN C4.

Budete přesměrováni za vteřin
SURVOLT

Koncept SURVOLT


SURVOLT

S OSOBITÝM KOUZLEM, NEZÁVISLÝ A NEDOČKAVÝ VYRAZIT

Survolt převrací zažité představy, neboť spojuje půvab a extravaganci haute couture s dynamičností automobilových závodů, přičemž s jistou opovážlivostí využívá svého stoprocentně elektrického pohonu.

ODVÁŽNÉ BARVY

Koncepční vůz Citroën Survolt - Odvážné barvy

Survolt je dvojbarebný, staví na odiv odstín fuchsií a antracitovou šeď, pohrává si s materiály a tvary. Jeho obrysy jsou hned hladké, hned zase lesklé. Tyto barvy se definitivně rozcházejí s klasickým světem sportu, mužským a kódovaným.

KONTRASTNÍ SILUETA

Koncepční vůz Citroën Survolt - Kontrastní silueta

Svými kompaktními tvary Survolt přejímá stylistické zákonitosti sportovního světa, ovšem jen proto, aby si je lépe upravil podle svých potřeb..

Survolt, nízké a ušlechtilé kupé, rozehrává kontrasty mezi zaoblenými tvary kapoty a masivními a hranatými boky, zdůrazněnými podběhy kol, slibujícími výkon a požitek

SILNÁ OSOBNOST

Jemné horizontální reflektory Survoltu, vzešlé ze světa vysoce výkonných sportovních l’univers kupé, jsou zároveň okouzlující i hluboké. Světelný podpis led přidává rys současné technologie.

V zadní části Survolt přebírá elegantní světelnou signaturu Revolte.
Utajenou linii koncepčního vozu zakončuje spoiler jako nezbytný odkaz na svět automobilového sportu.

Koncepční vůz Citroën Survolt - Silná osobnost

RAFINOVANÝ A SPORTOVNÍ INTERIÉR

Překračovat konvence přepychu s cílem snoubit je s rafinovaností sportovních vozů, právě takovou cestu si zvolil Survolt.

Svět plynulých linií a techniky

Koncepční vůz Citroën Survolt - Usvět plynulých křivek a techniky

V interiéru Survoltu se střetávají dva rozdílné světy. Tato symbióza představuje svět plynulých linií a zároveň vyspělé techniky, jež chrakterizuje místo řidiče.
Vše bylo vymyšleno a navrženo tak. aby přinášelo rafinovaný požitek oběma členům posádky, aby jim zajistilo jedinečné potěšení a výjimečný zážitek.

Vznášející se buňka

Koncepční vůz Citroën Survolt - Vznášející se buňka

Kokpit Survoltu je pojednán jako vznášející se buňka, jako skleněná schrána zasazená do chromovaných oblouků, jako velkolepé dílo šperkaře.
Použití velkých prosklených ploch přináší světlo a pocit porostoru, tedy opak toho, co dnes nabízejí sportovní vozy.

NEVŠEDNÍ SÍLA, NEVŠEDNÍ POCITY

Koncepční vůz Citroën Survolt - Nevšední síla, nevšední zážitky

Survolt jezdí na 100% elektrický pohon. Tato inovace umožňuje spojovat sportovní charakter a výkonnost s respektem k životnímu prostředí a trvalým rozvojem.

Tento způsob pohonu na jedné straně zaručuje ekologicky naprosto bezvadný provoz, ale zároveň také požitek z jízdy, zážitky, výkon a et dynamičnost, a to vše v maximálním pohodlí, neboť vůz je zcela tichý.

Se Survoltem Citroën nabízí novou vizi automobilu, vizi novátorské značky orientované na kreativitu a technologii.

Top