Budete přesměrováni za vteřin
1800x681_Citroen_Cactus_M_Cinemascopejpg.jpg

Citroën Cactus M

Free Your Mind!

Koncepční vůz Cactus M je současnou reinterpretací hodnot značky Citroën, které vedly k vývoji vozu Méhari. Jde o veličiny, jako je komfort, pohoda a volný čas, které stojí odjakživa v centru zájmu značky. Koncept Cactus M se cítí dobře v jakémkoliv terénu a za všech situací, evokuje tak svobodu, cestování a pohodu...

Crossover vystrojený na pláž

Dravý vzhled

Styl koncepčního vozu Cactus M, který napověděl již charakter Citroënu C4 Cactus, je ještě dravější. Zaměření na trávení volného času posiluje i napřímené čelní sklo, vyšší posazení karoserie a větší průměr kol.

Určen do volné přírody

Citroën Cactus M má dvoje dlouhé dveře, které zvyšují dojem kompaktnosti vozu. Díky jejich koncepci z jednoho kusu lisovaného plastu se s nimi velmi dobře manipuluje. Tyto dveře jsou myšleny jako airbumpy.

Žádná střecha!

Citroën Cactus M, který se zrodil částečně z duchu surfu, nemá střechu ani sloupky dveří. Je zcela otevřen okolnímu světu. Na oblouku zadního zavazadlového prostoru a na sloupcích čelního skla je opatřen opláštěním z pravého dřeva připomínajícím prkna pro windsurfing.

Cactus M jako Méhari

Charakter a výrazná osobnost koncepčního vozu Cactus M se inspirovala od modelu Méhari z roku 1968 a od světa lázeňství, který tento legendární vůz obklopuje.Pláž, písek, sůl a voda jsou všechno pojmy, které jsou s autem obvykle neslučitelné. Model Cactus M byl naopak vyvinut právě pro tento svět, pro intenzivnější prožívání volného času bez jakéhokoliv kompromisu.

Na prkně!

Cactus M nabízí vkusný a funkční interiér. Čalounění a potažení palubní desky byly zkoncipovány jako kombinézy na surf.

Vodotěsný

Všechny materiály byly vybrány nebo zpracovány tak, aby se přizpůsobily nebo odolaly vnějším vlivům. Cestující mohou usednout do vozu, aniž by se museli sušit nebo sprchovat, neboť v prostoru pro nohy jsou otvory a sedadla jsou uzpůsobena.

Citroën C4 Cactus - Arte y Diseño Surf - Citroën Argentina

Trup lodi

Celkový design kabiny připomíná trup lodi. Tvary jsou plynulé a navazují na vnější design vozu. Výrazně optimistický design ukazuje na hravý charakter konceptu a vyzývá k úniku z všedního dne.

Barevná kabina

Čalounění a potažení palubní desky byly zkoncipovány jako kombinézy na surf. Potištěná neoprenová tkanina v živých barvách vtiskla prostoru vřelý charakter a zdůraznila hravou stránku vozu. Zvyšuje se tím také nepropustnost sedadel.

Funkční odkládací přihrádky

Jednotlivé odkládací přihrádky uvnitř kabiny jsou snadno přístupné a funkční. V předních dveřích jsou velké odkládací kapsy zavřené síťkou, do zadního zavazadlového prostoru je přístup zvenku.

Parťák při etrémních sportech

Koncepční vůz Cactus M, který byl vytvořen tak, aby dokázal splnit očekávání milovníků volných prostranství, je ideálním partnerem pro cesty za dobrodružstvím. Svými technologiemi a použitými novinkami posouvá veškerá omezení, která s sebou přináší počasí, logistika nebo náročný terén.

Grip Control

Koncepční vůz Cactus M, který byl vytvořen tak, aby dokázal splnit očekávání milovníků volných prostranství, je ideálním partnerem pro cesty za dobrodružstvím. Svými technologiemi a použitými novinkami posouvá veškerá omezení, která s sebou přináší počasí, přepravovaný náklad nebo náročný terén.

1 stan pro 2!

Koncept Cactus M tak lze přeměnit ve skutečný bivak pro dvě osoby a rozšířit tak možnosti cestování.  Podle přání lze spát pod širým nebem nebo pod střechou. Za pomocí  systému nafukování se ze střechy stane samonosný stan, který se roztáhne nad zadní částí vozu.

Top