Budete přesměrováni za vteřin

KOMFORTNÍ A VŠESTRANNÉ SUV S OSOBITÝM STYLEM

  

Inovovaná robustnější příď nového SUV C3 Aircross dodává vozu více stylu. Nabídka možností personalizace byla rozšířena a nyní zahrnuje 70 barevných kombinací, nabízí nové barvy karoserie, nové čalounění, stylové pakety i designová kola z lehkých slitin. Je vybaven sedadly Advanced Comfort, které byly použity již u SUV CITROËN C5 Aircross. Interieru dominuje moderní 9″ dotykový displej. Vůz disponuje 12 asistenčními systémy řízení a 5 konektivními technologiemi.    

PROHLÉDNĚTE SI NA VIDEU

OSOBITĚJŠÍ DESIGN

New SUV Citroën C3 Aircross

Příď nového SUV CITROËN C3 Aircross se dočkala kompletní modernizace: nyní působí asertivněji a robustněji. Nový vizuální podpis, který představil v roce 2020 nový CITROËN C3, dává na odiv dvojitou chromovanou lištu propojující logo s LED světlomety, které lépe osvěcují okolí vozu a zajišťují vyšší bezpečnost na cestách. Nové SUV CITROËN C3 Aircross má rovněž modernější masku chladiče a inovované barevné lemování mlhových světlometů. 

C3AIR_Perso

70 BAREVNÝCH KOMBINACÍ

Možnosti přizpůsobení exteriéru byly rovněž přepracovány, přičemž nyní je k dispozici 70 kombinací sedmi barev karoserie, čtyř dekoračních barevných paketů a dvou barev střechy. Nové jsou rovněž dekory zadního postranního okénka za sloupkem C: – oranžový dekor okénka v rámci oranžového paketu Anodised, – bílý dekor pro bílý paket, – a pruhovaný dekor, který je součástí tmavě modrého paketu Anodised nebo černého paketu.

PŘIZPŮSOBENÍ I V INTERIÉRU

New SUV Citroën C3 Aircross - Ambiance Serie

STANDARDNÍ PROVEDENÍ INTERIÉRU

Šedé textilní čalounění sedadel v kombinaci s šedým dekorem palubní desky. 

New SUV Citroën C3 Aicross Ambiance Urban Blue

MODRÝ INTERIÉR URBAN

Modré látkové čalounění ve spojení s umělou kůží, pruh v horní části opěradel zdobený vzorem evokujícím logo Citroën a dekorační modrý pruh na palubní desce.

New SUV Citroën C3 Aircross Ambiance Metropolitan Graphite

INTERIÉR METROPOLITAN GRAPHITE

Černá umělá kůže v kombinaci s šedou látkou a béžovým pruhem v horní části opěradel a šedým textilním pruhem na palubní desce.

New SUV Citroën C3 Aircross Ambiance Hype Grey

ŠEDÝ INTERIÉR HYPE

Šedá kůže v kombinaci s černou koženkou, šedý dekor palubní desky, pruhy v horní části opěradel se vzorem a prošíváním odkazujícím na logo Citroën.

SEDADLA ADVANCED COMFORT

JAKO V BAVLNCE

New SUV Citroën C3 Aircross sièges

Kromě odpružení poskytujícího bezkonkurenční jízdní komfort, může být nové SUV C3 Aircross vybaveno unikátními sedadly Advanced Comfort, která jsou k dispozici pro interiéry Urban, Metropolitan či Hype. Tato jedinečná sedadla umožňují ještě pohodlnější cestování díky použití speciální 15 mm pěny s vysokou hustotou. Zejména při delších cestách oceníte nesrovnatelně pohodlnější posez, dobré boční vedení a kvalitní oporu. 

PROSTORNOST, VARIABILITA, PROSVĚTLENÍ

New SUV Citroën C3 Aicross - Habitabilite

Nové SUV CITROËN C3 Aircross disponuje dostatečně velkým prostorem pro všechny pasažéry, zejména pak dostatkem místa pro nohy cestujících na zadních sedadlech a místem nad hlavou. Nabízí také bezkonkurenční variabilitu díky dělené zadní lavici. Ta se skládá ze dvou oddělených a samostatně posuvných částí, přičemž jejich opěradla je možné sklopit. V kombinaci se sklopným sedadlem spolujezdce je možné získat ložnou plochu o délce 2,40 m. Zavazadlový prostor nového SUV CITROËN C3 Aircross je možné posunutím zadní lavice zvětšit z původních 410 l na 520 l nebo se sklopenými zadními sedadly až na 1289 l. Panoramatická střecha příjemně prosvětluje interiér vozu a navozuje pocit většího komfortu. Nové zpracování středové konzole obsahuje velký odkládací prostor s roletou, přístupný z předních i zadních sedadel.  

12 ASISTENČNÍCH SYSTÉMŮ ŘÍZENÍ

Nové SUV CITROËN C3 Aircross je vybaveno 12 asistenčními systémy řízení pro zvýšení bezpečnosti a pohodlí na cestách, včetně systému Grip Control s funkcí Hill Assist Descent a barevného head-up displeje, který zobrazuje informace užitečné pro jízdu přímo do zorného pole řidiče.  

NOVÝ 9″ DOTYKOVÝ DISPLEJ

New SUV Citroën C3 Aircross - Ecran_tactile 9

Nové SUV CITROËN C3 Aircross je vybaveno modernějším ergonomickým 9” dotykovým displejem pro příjemnější ovládání funkcí vozu.  

5 TECHNOLOGIÍ KONEKTIVITY

New SUV Citroën C3 Aircross Technologies

Nové SUV CITROËN C3 Aircross nabízí rovněž možnost bezdrátového nabíjení telefonu. Kompatibilní aplikace chytrého telefonu je možné zrcadlit přímo na centrálním dotykovém displeji vozu díky funkci Mirror Screen, kompatibilní s Android Auto a Apple Car Play™. Vůz může být vybaven navigací nejnovější generace Connect Nav a telematickým systémem Citroën Connect Box, který vás v případě poruchy či nehody spojí s operátory asistenční služby.

4 MOTORY

New SUV Citroën C3 Aircross - Motorisation

Úsporné a efektivní motory nejnovější generace využívající moderní technologie jsou příslibem mimořádných zážitků z jízdy. SUV CITROËN C3 Aircross je k dispozici s benzinovým motorem PureTech (110k a 130k) nebo dieselovým BlueHDi (110k a 120k).
Šestistupňová manuální převodovka je nabízena ve spojení s motory PureTech 110 S&S nebo BlueHDi 110 S&S, zatímco automatická převodovka EAT6 je v nabídce s motory PureTech 130 S&S a BlueHDi 120 S&S.

Top