Podívejte se na obsah
Nakonfigurujte si svůj nový Citroën C3 aircross
Líbí se vám nový CITROËN C3 Aircross? Nakonfigurujte si ho a představte si, jak řídíte své nové vysněné kompaktní SUV! Díky různým verzím výbavy a široké nabídce motorů i barev máte k dispozici vše, co potřebujete, abyste mohli svůj nový CITROËN C3 Aircross přizpůsobit veškerým představám.
Stupně výbavy nového vozu Citroën C3 Aircross
Nový CITROËN C3 Aircross je dostupný v těchto verzích výbavy: YOU, PLUS a MAX. Každá z těchto verzí nabízí štědrou standardní výbavu i doplňky na přání za výhodné ceny, pro nadstandardní cestovní komfort.
Zvolte motor svého nového vozu
V závislosti na verzi je nový CITROËN C3 Aircross k dispozici se vznětovým (BlueHDi 110 S&S) nebo zážehovým motorem (Puretech 110 S&S, PureTech 130 S&S). Podle zvoleného motoru může být SUV vybaveno manuální či automatickou převodovkou, která se vyznačuje plynulým řazením převodových stupňů a optimálním jízdním komfortem.
Vzhled interiéru a exteriéru
S ohledem na vzhled se nabízí mnoho možností přizpůsobení interiéru i exteriéru. V první řadě je to barva vozu. Volit můžete barvu karoserie, střechy i dekorů zadního okénka. V interiéru nového vozu CITROËN C3 Aircross můžete vybírat z různých provedení i materiálů a vytvořit si tak jedinečné prostředí odpovídající vašim představám. A rovněž nesmíme opomenout sedadla Advanced Comfort, s nimiž se budete cítit jako doma ve svém křesle.
Rozměry nového vozu Citroën C3 Aircross
Variabilita je klíčovou vlastností nového vozu CITROËN C3 Aircross. I přes kompaktní rozměry je k dispozici velký objem zavazadlového prostoru, který se po sklopení sedadel zvětší ze 410 l až na 1 289 l, a po sklopení sedadla spolujezdce se nákladová plocha prodlouží až na 2,40 m. Nový CITROËN C3 Aircross je kompaktní SUV, které beze zbytku naplní veškeré nároky městské i mimoměstské mobility.
Dostupná výbava a příslušenství
Ve standardní výbavě je k dispozici mnoho asistenčních systémů řízení pro pohodlnější cestování a vyšší bezpečnost, jako je například systém udržování ve zvoleném jízdním pruhu. Za příplatek je možné vůz dovybavit další praktickou výbavou a originálním příslušenstvím, které zvýší přepravní kapacitu, ochrání vůz nebo mu dodá více stylu.