Podívejte se na obsah
Nakonfigurujte si svůj nový Citroën C4
Hledáte kompaktní hatchback s aerodynamickými liniemi, který působí robustně? V konfigurátoru si navrhněte svůj nový CITROËN C4. Zvolte spalovací motor nebo 100% elektrický pohon nového elektromobilu CITROËN ë-C4 a vytvořte si vůz, který bude vyhovovat vám i vašim požadavkům. Nastavovat můžete vše od barev karoserie a stylových doplňků až po nadstandardní výbavu a motor. 
Verze výbavy
Nový CITROËN C4 a ë-C4 je nabízen v různých verzích: YOU, PLUS a MAX. Každá z nich má jiné motory i standardní výbavu. Ta je u všech verzí velmi bohatá, poskytuje nebývalý komfort a přispívá k vyšší bezpečnosti.
Zvolte pohon svého vozu Citroën C4
Nový CITROËN C4 nabízí široký výběr benzinových (PureTech 100 a 130) i dieselových (BlueHDi 130 S&S) motorů nové generace Euro 6d ve spojení s manuální či automatickou převodovkou. Nový elektrický CITROËN ë-C4 je vybaven elektromotory o výkonu 136 k (100 kW) s dojezdem až 350 km nebo 156 k (115 kW) s dojezdem až 420 km.
Vzhled interiéru a exteriéru

Nový CITROËN C4 a ë-C4 je k dispozici v těchto barvách karoserie: bílá Banquise, černá Perla Nera, šedá Platinum, modrá Iceland, šedá Artense a červená Elixir. V závislosti na verzi můžete volit mezi ozdobnými kryty kol nebo exkluzivními 18" koly z lehkých slitin Aeroblade.

V kabině je možné přizpůsobit vzhled interiéru volbou textilního čalounění v černé, šedé barvě nebo koženého v červené barvě pro stylově čistý a elegantní interiér.

Rozměry vozu Citroën C4
Nový CITROËN C4 je velmi prostorný vůz bez ohledu na typ pohonu. Řidič i jeho spolucestující mají i na zadních sedadlech dostatek místa. Je zde velké množství důmyslných odkládacích prostor a velmi praktické jsou i služby konektivity. Každý má přístup k USB zásuvce a cestování se tak stává příjemnou událostí. Tento kompaktní vůz oceníte ve městě i na delších trasách. Pokud jde o přepravní kapacitu, zavazadlový prostor nabízí objem 380 l, dvouúrovňovou podlahou a sklopnou zadní lavici v poměru 1/3–2/3. 
Dostupná výbava a příslušenství
Nový CITROËN C4 a ë-C4 má již ve standardní výbavě velké množství asistenčních systémů řízení, jako je např. paket Bezpečnost, funkce Hill Assist, indikátor podhuštění pneumatik nebo hands-free ovládání. Navíc si můžete pro více pohodlí a vyšší bezpečnost přiobjednat například vyhřívaný volant či sedadla, prosklené střešní okno nebo třeba paket Park Vision 360...